YABAN HIKAYESI

%100 el yapımı ve doğal malzemeler 

Deri ve Doğal taş ürünler 

KIŞIYE ÖZEL TASARIMLAR VE KIŞISELLEŞTIRILMELER 

PERAKENDE VE TOPLU ÜRETIM

DERİ ÜRÜNLER

DERİLER

TOPLU ALIMLARDA KAMPANYA

TOPLU ALIM KAMPANYASI
TÜM ÜRÜNLERİMİZDE TOPLU ÜRETİM MEVCUTTUR.
EN AZ 5 VE ÜZERİ ALIMLAR, TOPLU SİPARİŞ OLARAK DEĞERLENDİRİLEREK UYGUN FİYAT SEÇENEKLERİ İLE ÜCRETLENDİRİLMEKTEDİR. 
TOPLU ALIMLARINIZ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ...

Hakkında

Ortak bir hayali gerçekleştirmek üzere, başta deri ürünler ve doğal taş içerikli, takı ve aksesuarlar tasarlayarak, el işçiliği ile üretim yapmaktayız. 


Tüm ürünlerimiz size özel olarak ve detaylı bir şekilde tasarlanarak üretilir.

Ürettiğimiz ürünler ile finansman sağlayarak, minimalist düzeyde, zaruri ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek, yaşam alanı ve atölye oluşturabileceğimiz bir karavana sahip olmak, başta ülkemizin birçok bölgesini  ve dünyayı gezmeyi, farklı ülkeleri, kültürleri ve toplumları tanımayı hedeflemekteyiz. 


Maliyetleri minimum seviyede tutmak ve kaliteli deriler kullanabilmek adına, mümkün olduğunca güvenilir üreticilerden(tabakhanelerden) deri temin yoluna gitmekteyiz.  Her tabakhanenin kendine has işçilik ve işlemleri vardır.  Deri kalitesi, kullanılan malzeme ve işçiliğe göre farklılıklar göstermektedir. Dolayısıyla her bir deri için,  her tabakhanenin farklı fiyat politikaları oluşmakta ve değişkenlik göstermektedir. 


Ürünlere yönelik geri dönüşleri hassasiyetle takip etmekteyiz. Geçen süre zarfında kendimizi sürekli olarak yenilemeye ve geliştirmeye önem veriyoruz. 


Yolculuğumuzda bizlere destek ve hikayemize ortak olmak için, çevrenize tavsiye ederek, ürünlerimizi sahiplenebilirsiniz.  yabanhikayesi.com

Arapsuyu Mahallesi Konyaaltı/ANTALYA

HARİTADA AÇ